Klasy IV – VII

ROK SZKOLNY 2017 / 2018


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język polski – dla klas IV

wtorek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  213

zajęcia prowadzi
Dorota Depta


środa
9 lekcja
godz.15:15 – 16:00

gabinet

zajęcia prowadzi
Irena Goleńa


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język polski dla klas V

piątek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  211

zajęcia prowadzi
Elżbieta Zdyb


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język polski dla klas VI

wtorek
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15
co drugi tydzień

gabinet  214

zajęcia prowadzi
Bożena Drohomirecka-Gołuch


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język polski dla klas VII

środa
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  206

zajęcia prowadzi
Barbara Woźniakowska


Koło języka polskiego

wtorek
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15
co drugi tydzień

gabinet  214

zajęcia prowadzi
Bożena Drohomirecka-Gołuch


Koło języka polskiego

środa
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  206

zajęcia prowadzi
Barbara Woźniakowska


Koło języka polskiego

wtorek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  206

zajęcia prowadzi
Elżbieta Zdyb


Koło matematyczne

klasy IV
środa

6 lekcja
godz.12:45 – 13:30

gabinet  126

zajęcia prowadzi
Beata Kobrzyńska


Koło matematyczne dla klas V – VI
„Perełki wiedzy”

czwartek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  126

zajęcia prowadzi
Irena Mazurkiewicz


Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV

wtorek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  126

zajęcia prowadzi
Beata Kobrzyńska


Pogotowie matematyczne

klasy IV – VI
czwartek

8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  126

zajęcia prowadzi
Irena Mazurkiewicz


klasy V
środa

8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  017

zajęcia prowadzi
Iwona Skorupska


klasy VII
wtorek

9 lekcja
godz.15:15 – 10:00

gabinet 124

zajęcia prowadzi
Elżbieta Starnowska


Koło matematyczne „Nauka przez zabawę” 

środa
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  017

zajęcia prowadzi
Iwona Skorupska


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język angielski – dla klas IV

poniedziałek
6 lekcja
godz.12:45 – 13:30

gabinet  123

zajęcia prowadzi
Ewa Łabik


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język angielski – dla klas IV

wtorek
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  212

zajęcia prowadzi
Barbara Jasińska


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język angielski – dla klas VII

poniedziałek
7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  016

zajęcia prowadzi
Dorota Bąk


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
język niemiecki

gabinet  

zajęcia prowadzi
Dorota Adamek-GacaBąk


Klub młodego przyrodnika

poniedziałek
6 lekcja
godz.12:45 – 13:30

gabinet  31

zajęcia prowadzi
Irena Klonecka


Mały Hogwart – projekt edukacyjny (w przygotowaniu)

wtorek
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  27

zajęcia prowadzą
Agnieszka Potomska
Marek Filip


Koło historyczne

środa
0 lekcja
godz. 7:15 – 8:00

gabinet 213

zajęcia prowadzi
Sławomir Gołdyn-Krul


„Kocham Lwów” – koło historyczne

poniedziałek
8 lekcja
godz.14:25 – 15:15

gabinet  

zajęcia prowadzi
Bożena Szumowska


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
historia

wtorek
0 lekcja
godz. 7:15 – 8:00
co drugi tydzień

gabinet  125

zajęcia prowadzi
Elżbieta Lichota


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
geografia

wtorek
0 lekcja
godz. 7:15 – 8:00

co drugi tydzień

gabinet  125

zajęcia prowadzi
Elżbieta Lichota


Koło muzyczno-teatralne

wtorek
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 209 

zajęcia prowadzi
Aldona Marcinkowska


Koło plastyczne

czwartek
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 017 

piątek (od listopada)
godz. 16:00 – 16:45

gabinet 018

zajęcia prowadzi
Monika Burzyńska


Koło komputerowe (od listopada)

wtorek
7 lekcja
godz. 13:40 – 14:25

gabinet 119 

zajęcia prowadzi
Edyta Kowalska


Koło biblioteczne

wtorek
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 33 

zajęcia prowadzi
Ewa Ryszawy


Warsztaty turystyczno-krajoznawcze

wtorek
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 032 

zajęcia prowadzi
Michał Siudzik


Środowe Planszówkowe Love
wspólne granie w gry planszowe

środa
klasy I – VII

godz. 15:00 – 16:00

świetlica szkolna

zajęcia prowadzi
Karol Maksymiuk


Rugby Tag – klasy I – VII
wtorek
9 lekcja
godz. 15:15 – 16:45
środa
10 lekcja
godz. 16:15 – 17:30
duża sala gimnastyczna
zajęcia prowadzi
Karol Maksymiuk

Piłka siatkowa – „Volleymania”

klasa IVd

poniedziałek
0 i 1 lekcja
godz. 7:15 – 8:45

klasy V i VII

poniedziałek
8 i 9 lekcja
godz. 14:30 – 16:00

klasy IV, V i VII

piątek
9 i 10 lekcja
godz. 15:20 – 16:50

sala 75A

zajęcia prowadzi
Patrycja Woźniak


Piłka nożna

czwartek
0 lekcja
godz. 7:15 – 8:00

sala 75A

zajęcia prowadzi
Damian Patkowski


Eucharystyczny Ruch Młodych

poniedziałek
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

sala 032

zajęcia prowadzi
Anna Zagórska


 

Comments are closed.