Klasy I – III

ROK SZKOLNY 2017 / 2018


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas I

poniedziałek
5 lekcja
godz. 11:40 – 12:25

gabinet 

zajęcia prowadzi
Agnieszka Oportowska


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I

wtorek
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

gabinet

zajęcia prowadzi
Bożena Surowiec


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas II

środa
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

gabinet 102

zajęcia prowadzi
Marta Karczewska


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas III

czwartek
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

gabinet

zajęcia prowadzi
Kinga Steckiewicz


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas III

poniedziałek
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

gabinet

zajęcia prowadzi
Katarzyna Laskowska-Boczar


czwartek
6 lekcja
godz. 12:45 – 13:30

gabinet 6

zajęcia prowadzi
Julita Dziran


Koło języka polskiego

środa
6 lekcja

godz. 12:45 – 13:30

gabinet 3

zajęcia prowadzi
Magdalena Lubczyńska


Koło matematyczne

klasy III – IV
wtorek

7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  126

zajęcia prowadzi
Beata Kobrzyńska


Koło matematyczne „Nauka przez zabawę” 

środa
klasy III – IV

7 lekcja
godz.13:40 – 14:25

gabinet  017

zajęcia prowadzi
Iwona Skorupska


Klub młodego przyrodnika

poniedziałek
klasy III – VII

6 lekcja
godz.12:45 – 13:30

gabinet  31

zajęcia prowadzi
Irena Klonecka


Spacery po Wrocławiu

Sobota raz w miesiącu

zajęcia prowadzi
Bożena Szumowska

zapisy w świetlicy u pani Bożeny Szumowskiej


Język angielski w zabawie

1 raz w miesiącu

zajęcia prowadzi
Monika Wróblewska


Koło historyczne

środa
klasy III – VII
0 lekcja
godz. 7:15 – 8:00

gabinet 213

zajęcia prowadzi
Sławomir Gołdyn-Krul


Środowe Planszówkowe Love
wspólne granie w gry planszowe

środa
klasy I – VII

godz. 15:00 – 16:00

świetlica szkolna

zajęcia prowadzi
Karol Maksymiuk


Koło biblioteczne

wtorek
klasy III – VII

8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 33 

zajęcia prowadzi
Ewa Ryszawy


Warsztaty turystyczno-krajoznawcze

wtorek
klasy III – VII
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 032 

zajęcia prowadzi
Michał Siudzik


Koło plastyczne
klasy III – VII

czwartek
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 017 

piątek (od listopada)
godz. 16:00 – 16:45

gabinet 018

zajęcia prowadzi
Monika Burzyńska


Koło muzyczno-teatralne

wtorek
klasy III – VII
8 lekcja
godz. 14:30 – 15:15

gabinet 209 

zajęcia prowadzi
Aldona Marcinkowska


Mały Hogwart – projekt edukacyjny (w przygotowaniu)

wtorek
klasy III – VII
8 lekcja
godz.14:30 – 15:15

gabinet  27

zajęcia prowadzą
Agnieszka Potomska
Marek Filip


Rugby Tag klasy I – VII
 
wtorek
9 lekcja
godz. 15:15 – 16:45
środa
10 lekcja
godz. 16:15 – 17:30
 
duża sala gimnastyczna
 
zajęcia prowadzi
Karol Maksymiuk

Zajęcia ruchowe

piątek
6 lekcja

godz. 12:45 – 13:30

świetlica

zajęcia prowadzi
Karol Maksymiuk


Zajęcia taneczne

wtorek
6 lekcja

godz. 12:45 – 13:30

sala gimnastyczna

zajęcia prowadzi
Iwona Olszewska


Comments are closed.