Laureaci 2018/2019

Wyniki wiosennej sesji Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej „Olimpus”

Maksymilian Kokot kl.VIc- 15 miejsce – Laureat


Wyniki wiosennej sesji Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej „Olimpus”

Anna Wielgocka- VIIA- 13 miejsce ( Laureat)
Monika Gołębiowska- VIIIB- 14 miejsce ( laureat)


Z ogromną radością informuję,że uczennica naszej szkoły Julianna Zychla zdobyła I miejsce w XXVI Międzyszkolnym Turnieju Mitologicznym.To już drugie z rzędu zwycięstwo naszej szkoły w tym niezwykle trudnym konkursie. GRATULACJE


Z radością informujemy, że uczeń Maksymilian Kokot zajął II miejsce w XXIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-Wschodnich.

Gratulujemy!


Miło nam poinformować, że uczennica Monika Gołębiowska zajęła I miejsce w XXV Powiatowym Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich, a Dominik Rudnicki otrzymał wyróżnienie w tym samych konkursie.

Serdecznie gratulujemy!


LAUREATKI DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO

Uczennice naszej szkoły:

Emilia Zychla z klasy szóstej

i jej siostra Juliana Zychla z klasy piątej

zostały Laureatkami VI Dyktanda Niepodległościowego.

To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie najlepiej znających ortografię  Dolnoślązaków. Emilka zajęła II miejsce, a Julianna VII. Oprócz nagród rzeczowych , wręczonych podczas uroczystej gali konkursowej, uścisku rąk i gratulacji wybitnych znawców języka polskiego  , dziewczyny zyskały tytuł laureatek i dwa dodatkowe punkty  na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

GRATULUJEMY!!!


MISTRZOWIE ORTOGRAFII

-ETAP WOJEWÓDZKI DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO

Miło nam poinformować, że wśród uczniów naszej szkoły jest aż siedem osób , które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego VI Dyktanda Niepodległościowego.

W kategorii uczniów klas IV-VI są to ( według kolejności alfabetycznej):

1. Izbinski Szymon z kl. 5 f

2. Kokot Maksymilian z kl. 6 c

3. Miecielica Maja z kl. 6 a

4. Zychla Emilia z kl. 6 a

5. Zychla Julianna z kl. 5f

W kategorii uczniów klas VI-VIIIsą to ( według kolejności alfabetycznej):

1. Stelmachowicz Julia

2. Szajner Adam

Wszystkim gratulujemy i mocno trzymamy kciuki 7 listopada podczas eliminacji wojewódzkich.


WOJEWÓDZKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY ŻAKÓW W TENISIE STOŁOWYM

7 października odbył się Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków w tenisie stołowym, w którym nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:

I m-ce Dawid Malarz

III m-ce Wiktor Sulej – Michalski

V  m-ce Mikołaj Nowak

Gratulujemy!

Comments are closed.