Z życia szkoły I-III

ROK SZKOLNY 2017/2018

DZIEŃ POSTACI BAJKOWEJ

Jak co roku również i tym razem najmłodsi czynnie uczestniczyli w pełnym bajkowych postaci dniu. Uczniowie klas 1-3 przebrali się na tę okazję za swoich ulubionych bohaterów bajek, baśni i wierszy. Niektórzy nawet sami wykonali swoje stroje. Brawo! Pomysłów nie zabrakło również wychowawcom, którzy postanowili dać przykład najmłodszym i przebrać się razem z nimi. Zapraszamy do oglądania galerii!

GALERIA ZDJĘĆ

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Nadszedł ten szczególny dzień, kiedy nasi najmłodsi uczniowie złożyli przyrzeczenie wszystkim dorosłym, że będą się pilnie uczyli, wypełniali wszystkie obowiązki i zadania ucznia tak, aby przynieść zadowolenie sobie i rodzicom. Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia!

GALERIA ZDJĘĆ

Zapraszamy do oglądania nowej galerii zdjęć.

GALERIA ZDJĘĆ

„ŚNIADANIE DAJE MOC”

Korytarze zapachniały ostatnio świeżym chlebem i owocami. Wszystko to za sprawą szkolnej akcji pt. „Śniadanie daje moc”. Najmłodsi uczniowie założyli kuchenne fartuszki i zabrali się za przyrządzanie „wesołych” i zdrowych kanapek. Wspólne spożywanie takiego „kolorowego” śniadania sprawiło wszystkim wyjątkową przyjemność. Zapraszamy do oglądania relacji zdjęciowej z tego dnia.

GALERIA ZDJĘĆ

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Zapraszamy do oglądania galerii z tego szczególnego dnia! Warto, ponieważ najmłodsi i tym razem postarali się, aby uroczystość była wyjątkowa. W tym celu uczniowie wszystkich klas przygotowali występy wokalne oraz recytatorskie. Nie obyło się również bez pięknych listów do Orląt Lwowskich. Wybrani uczniowie mogli je później przeczytać zaproszonym gościom.

GALERIA ZDJĘĆ

ANDRZEJKI KLASOWE

Zapraszamy do oglądania galerii!

GALERIA ZDJĘĆ 3D

GALERIA ZDJĘĆ 1A

MIKOŁAJKI

Mikołaj odwiedził dziś najmłodszych z klas 1-3. Niektórzy postanowili zostać jego pomocnikami i przebrali się z nadzieją, że może w przyszłym roku dołączą do grona pomocników.

Zapraszamy do oglądania galerii!

GALERIA ZDJĘĆ

WYNIKI ZBIÓRKI DARÓW NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Przez cały październik zbieraliśmy dary dla zwierząt bezdomnych. Zebraliśmy następujące artykuły:   157 sztuk kocy, kołder, poduszek,  80 worków karmy suchej dla psów i kotów,  88 sztuk zabawek,  21 kostek,  47 puszek małych, 20 puszek dużych,        5 puszek średnich,  10 kiełbas,  94 saszetki z karmą dla psów i kotów i 16 pasztecików.   Dary przekazaliśmy do wrocławskiego schroniska przy ul. Ślazowej oraz do Jawora koło Wrocławia.

Szczególnie dziękujemy najmłodszym, którzy jak co roku stanowili mocną grupę wsparcia!

Dzięki takim ludziom jak Wy, współczującym , potrafiącym się dzielić z braćmi mniejszymi – świat jest lepszy! 

Zapraszamy do oglądania galerii związanej z przekazaniem darów!

GALERIA ZDJĘĆ

 

Comments are closed.