Volleymania


ROK SZKOLNY 2018/2019


4 TURNIEJ VOLLEYMANI DLA KLAS 6 

W SOBOTĘ 27.04.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ 4 TURNIEJ VOLLEYMANI DLA KLAS 6. NASZA SZKOŁA WYSTAWIŁA 1 DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW I 1 DZIEWCZĄT.

CHŁOPCY ROZEGRALI 5 SPOTKAŃ, Z KTÓRYCH 3 MECZE PRZEGRALI I 2 WYGRALI I WYWALCZYLI UTZRYMANIE W 1 LIDZE

SP91 – SP50 I  (13:20)

SP91 –  SP 97  (20-5)

SP91 –  SP 3 I  ( 17:20)

SP91 – SP50 II  ( 20:8)

SP91 – SP 3 II  ( 19:21)

 

                            SKŁAD DRUŻYNY:

 

           1.GOLDBERG KUBA

  1. KLINK MACIEK
  2. KIEŁKIEWICZ MACIEK
  3. SULA KAROL
  4. DZIEWIĘCKI RAFAŁ

WYNIKI ROZGRYWEK CZWÓREK CHŁOPCÓW  VOLLEYMANIA  2018/19  27.04.2019

IV TURNIEJ

LIGA I

  1. SP 50   I         – utrzymanie w I lidze   
  2. SP 3  II        – utrzymanie w I lidze   
  3. SP 91             – utrzymanie w I lidze   
  4. SP 3   I         – utrzymanie w I lidze   
  5. SP 97             – spadek do II ligi  
  6. SP 50  II        – spadek do II ligi  

LIGA II

  1. SP 118 I         – awans do I ligi  
  2. SP 74 I         – awans do I ligi  
  3. SP 63           
  4. SP 58                                                                                                              

DZIEWCZYNKI ROZEGRAŁY RÓNIEŻ 5 SPOTKAŃ ODNOSZĄC 2 ZWYCIĘSTWA I 3 PORAZKI CZYM ZAGWARANTOWAŁY SOBIE UTRZYMANIE W 2 LIDZE :

 SP91 – SP74 I   (20:7 )

SP91 –  SP 1   (20-14)

SP91 –  SP 63 I  ( 20:13 )

SP91 – SP 118   ( 24: 22 )

SP91 – AZS AWF  ( 17 : 20 )

         SKŁAD DRUŻYNY:

1.WYSOCZAŃSKA ULA

  1. RÓŻYCKA OLA
  2. SALAMON MAGDA
  3. URYCKA JULKA
  4. ONYSZKIEWICZ MARTYNA

 WYNIKI ROZGRYWEK CZWÓREK DZIEWCZĄT  VOLLEYMANIA  2018/19  27.04.2019

IV TURNIEJ

     LIGA I

  1. SP 50  I             – utrzymanie w I lidze   
  2. SP 50 II            – utrzymanie w I lidze   
  3. SP  3   I             – utrzymanie w I lidze   
  4. SP 76  I             – utrzymanie w I lidze   
  5. SP 97                 – spadek do II ligi
  1. SP 16                – spadek do II ligi

 

  LIGA II        

  1. AZS AWF I     – awans do I ligi
  2. SP 113 I            – awans do I ligi
  3. SP 76 II            – utrzymanie w II lidze   
  4. SP 91                – utrzymanie w II lidze   
  5. SP 78                – spadek do III ligi
  6. AZS AWF II   – spadek do III ligi

      LIGA III

  1. SP 44            – awans do II ligi
  2. SP 63 I – awans do II ligi
  3. SP 1            – utrzymanie w III lidze   
  4. SP 74 II – utrzymanie w III lidze   
  5. SP 28 – spadek do IV ligi
  6. 6. SP 72           – spadek do IV ligi

LIGA IV

  1. SP 63 II               – awans do III ligi
  2. SP  3  II               – awans do III ligi
  3. SP 118              
  4. SP 113 II          
  5. SP   58             

                                                      TRENER :PATRYCJA WOŹNIAK

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA POMOC IWONCE OLSZEWSKIEJ I P. MONICE WYSOCZAŃSKIEJ


TURNIEJ VOLLEYMANII

W NIEDZIELĘ 10.03.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ DRUGI TURNIEJ VOLLEYMANII KLAS 5DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. NASZA SZKOŁA WYSTAWIŁA 2 ZESPÓŁY DZIEWCZĄT I 2 ZESPOŁY CHŁOPCÓW ZŁOZONE Z UCZNIÓW KLASY 5D.

1.ZESPÓŁ DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:                                       WYNIKI ROZGRYWEK

  1. SABINA MĄDRY
  2. JULIA URYCKA
  3. ZUZIA JUROWICZ
  4. MARTNA ONYSZKIEWICZ

ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ ODNOSZĄC 4 ZWYCIĘSTWA I 1 PORAŻKĘ

SP91 – SP 74 I   – 20:12

SP91 –  SP 83  – 20:10

SP91  – SP 80  – 20:13

SP91 –  SP 97  – 12:20

SP91  – SP 113  – 20:14

DZIEWCZYNY ZAJĘŁY 2 MCE W GRUPIE  I AWANSOWAŁY DO 1 LIGI.

2 .ZESPÓŁ DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:

  1. MAJA GAWLIKOWSKA
  2. OLA POPRAWA
  3. LENA BILIŃSKA

ROZEGRAŁ 3 SPOTKANIA ODNOSZĄC 2 ZWYCIĘSTWA I 1 PORAŻKĘ

SP91 – SP 90   – 25:20

SP91 –  SP 50 II  – 26:28

SP91  – SP 9 II – 25:22

DZIEWCZYNY ZAJĘŁY 2 MCE W GRUPIE  I AWANSOWAŁY DO 1 LIGI.

ZESPÓŁ CHŁOPCÓW I – DRUŻYNA W SKŁADZIE:

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  3. STASIU BUCHMAN
  4. HUBERT CZECHOWSKI

ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ ODNOSZĄC 3 ZWYCIĘSTWA I 2 PORAŻKI

 SP91-I – SP 32 I  – 20:13

SP91-I –  SP 3 I   – 20:15

SP91-I  – SP 50 I – 10:20

SP91-I –  SP 97    – 25:23

SP91-I  – AZS AWF – 11:20

TO ZAGWARANTOWAŁO IM 3 MCE W GRUPIE I UTRZYMANIE W 1 LIDZE.

3.ZESPÓŁ CHŁOPCÓW II -DRUŻYNA W SKŁADZIE:

  1. ADAM WOŹNIAK
  2. PIOTR SZPILEWSKI
  3. MIKOŁAJ NOWAK
  4. BARTEK WÓJCIK
  5. TYMON WĘGLOWSKI

 ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ ODNOSZĄC 3 ZWYCIĘSTWA I 2 PORAŻKI

SP91-II – SP 50 II – 14:20

SP91-II –  AZS AWF II  – 20:10

SP91-II  – SP 63 – 22:20

SP91-II  – SP 32 II – 18:20

SP91-II  SP 72 II– 20:13

TO DAŁO IM 3 MCE W GRUPIE UTRZYMANIE W 2 LIDZE.

TRENER PATRYCJA WOŹNIAK

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ P. E. KOŁODZIEJCZYK I MICHAŁOWI ZA POMOC  W PROWADZENIU DRUŻYN NA ZAWODACH I MOIM NIEZAWODNYM RODZICOM ZA PILNOWANIE PUNKTÓW.


 

ZAWODY VOLLEYMANIA

W  NIEDZIELĘ 24.02.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ DRUGI TURNIEJ VOLLEYMANII KLAS 5DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. NASZA SZKOŁA WYSTAWIŁA 1 ZESPÓŁ DZIEWCZĄT I 2 ZESPOŁY CHŁOPCÓW ZŁOZONE Z UCZNIÓW KLASY 5D.

1.ZESPÓŁ DZIEWCZĄT W SKŁADZIE: 

  1. SABINA MĄDRY
  2. JULIA URYCKA
  3. ZUZIA JUROWICZ
  4. MARTNA ONYSZKIEWICZ
  5. MAJA GAWLIKOWSKA
  6. OLA POPRAWA

ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ :

SP91 – SP 50 I   – 16:20

SP91 –  SP 74  – 20:16

SP91  – AZS AWF – 10:20

SP91 –  SP 1  – 27:29

SP91  – SP 3 I  – 6:20

DZIEWCZYNY ZAJĘŁY 5 MCE W GRUPIE  I SPADŁY DO 2 LIGI.

  1. ZESPÓŁ CHŁOPCÓW I – DRUŻYNA W SKŁADZIE:       
  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  3. STASIU BUCHMAN
  4. HUBERT CZECHOWSKI
  5. OLIWER SOSNA-KWIECIEŃ
  6. ANTEK ORSZULAK

ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ :

SP91-I – SP AZS AWF I   – 15:20

SP91-I –  SP 3 I   – 20:17

SP91-I  – SP 50 I – 8:20

SP91-I –  SP 91 II   – 20:14

SP91-I  – SP 50 II – 25:27

TO ZAGWARANTOWAŁO IM 4 MCE W GRUPIE I UTRZYMANIE W 1 LIDZE.

3.ZESPÓŁ CHŁOPCÓW II -DRUŻYNA W SKŁADZIE:

  1. ADAM WOŹNIAK
  2. PIOTR SZPILEWSKI
  3. MIKOŁAJ NOWAK
  4. BARTEK WÓJCIK
  5. ANTEK STANKIEWIC

ROZEGRAŁ 5 SPOTKAŃ,  :

 

SP91-II – SP 50 I  – 10:20

SP91-II –  AZS AWF  – 13:20

SP91-II  – SP 3 I – 10:20

SP91-II  – SP 50 II – 20:13

SP91-II  SP91 I – 15:20

TO DAŁO IM 6 MCE W GRUPIE I SPADEK DO 2 LIGI.

TRENER PATRYCJA WOŹNIAK


ZAWODY VOLLEYMANIA

W SOBOTĘ 12.01.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ DRUGI TURNIEJ VOLLEYMANII DLA KLAS 6. NASZA SZKOŁA WYSTAWIŁA 1 DRUŻYNĘ CHŁOPCÓW I 1 DZIEWCZĄT.

CHŁOPCY ROZEGRALI 5 SPOTKAŃ, Z KTÓRYCH 4 MECZE PRZEGRALI I 1 WYGRALI.
NIE BYŁ TO UDANY START NASZYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY MUSIELI TYM RAZEM UZNAĆ WYŻSZOŚĆ PRZECIWNIKA. W SKŁADZIE NASZEJ DRUŻYNY ZABRAKŁO Z PRZYCZYN LOSOWYCH 2 PODSTAWOWYCH ZAWODNIKÓW (RAFAŁA DZIEWIĘCKIEGO I KAROLA SULI )I MUSIAŁAM ZASILIĆ ZESPÓŁ MAXEM STRĄCZKIEM Z KLASY 5D, KTÓRY SPISAŁ SIĘ NA MEDAL.

SP91 – SP50 I (9:20)
SP91 – SP63 I (20-5)
SP91 – SP 3 I ( 17:20)
SP91 – SP50 II ( 10:20)
SP91 – SP 3 II ( 10:20)

SKŁAD DRUŻYNY:

1.GOLDBERG KUBA
2. KLINK MACIEK
3. KIEŁKIEWICZ MACIEK
4.STRĄCZEK MAX

WYNIKI ROZGRYWEK CZWÓREK CHŁOPCÓW VOLLEYMANIA 2018/19 12.01.2019
II TURNIEJ
LIGA I
1. SP 50 I – utrzymanie w I lidze
2. SP 3 II – utrzymanie w I lidze
3. SP 3 I – utrzymanie w I lidze
4. SP 50 I – utrzymanie w I lidze
5. SP 91 – spadek do II ligi
6. SP 63 I – spadek do II ligi

LIGA II
1. SP 118 I – awans do I ligi
2. SP 74 – awans do I ligi
3. SP 97 – utrzymanie w II lidze
4. SP 108 – spadek do III ligi
5. SP 83 – spadek do III ligi

LIGA III
1. SP 58 – awans do II ligi
2. SP 118 II – awans do II ligi
3. SP 28
4. SP 80

DZIEWCZYNKI NATOMIAST ROZEGRAŁY RÓWNIEŻ 5 SPOTKAŃ 0DNOSZĄC 4 ZWYCIĘSTWA I 1 PORAŻKĘ :

SP91 – SP74 I (20:7 )
SP91 – SP 1 (20-14)
SP91 – SP 63 I ( 20:13 )
SP91 – SP 118 ( 24: 22 )
SP91 – AZS AWF ( 17 : 20 )

SKŁAD DRUŻYNY:

1. SZAFRANIEC MARYSIA
2.WYSOCZAŃSKA ULA
3. RÓŻYCKA OLA
4. SALAMON MAGDA

WYNIKI ROZGRYWEK CZWÓREK DZIEWCZĄT VOLLEYMANIA 2018/19 12.01.2019
II TURNIEJ

LIGA I
1. SP 50 I – utrzymanie w I lidze
2. SP 50 II – utrzymanie w I lidze
3. SP 3 I – utrzymanie w I lidze
4. SP 76 I – utrzymanie w I lidze
5. SP 97 – spadek do II ligi
6. SP 16 – spadek do II ligi

LIGA II
1. AZS AWF I – awans do I ligi
2. SP 91 – awans do I ligi
3. SP 1 – utrzymanie w II lidze
4. SP 63 I – utrzymanie w II lidze
5. SP 118 – spadek do III ligi
6. SP 74 I – spadek do III ligi

LIGA III
1. SP 76 II – awans do II ligi
2. SP 78 – awans do II ligi
3. AZS AWF II – utrzymanie w III lidze
4. SP 3 II – utrzymanie w III lidze
5. SP 58 – spadek do IV ligi
6. SP 74 II – spadek do IV ligi

LIGA IV

1. SP 113 – awans do III ligi
2. SP 44 – awans do III ligi
3. SP 63 II
4. SP 75
5. SP 28
6. SP 72

GRATULACJE TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK


VOLLEYMANIA 11.11.2018

W UBIEGŁA NIEDZIELĘ 11.11.2018 ROKU ODBYŁ SIĘ PIERWSZY TURNIEJ VOLLEYMANII KLAS 5DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. NASZA SZKOŁA WYSTAWIŁA 1 ZESPÓŁ DZIEWCZĄT I 2 ZESPOŁY CHŁOPCÓW ZŁOZONE Z UCZNIÓW KLASY 5D.

WYNIKI


ROK SZKOLNY 2017/2018


WYNIKI TURNIEJU W KATEGORII ,,2” KLASY IV z dnia 03.03.2018


WYNIKI TURNIEJU W KATEGORII ,,3” KLASY V DZIEWCZĄT
z dnia 03.03.2018


 

WYNIKI II TURNIEJU VOLLEYMANIA W KATEGORII
kl IV i V DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
z dnia 10.02.2018


VOLLEYMANIA 11.11.2017

11.11.2017 na hali AWF-go odbył się I turniej VOLLEYMANII dla klas  V.  Naszą szkołę reprezentowały  2 zespoły, które najpierw rozegrały 4 mecze  grupowe i jeszcze 1 mecz o wejście do ligi.


ROK SZKOLNY 2016/2017aparat

Volleymania – WYNIKI ROZGRYWEK – 8.10.2016
Volleymania WYNIKI TURNIEJU – 11.11.2016
Voleymania – klasy – 6 – TURNIEJ – 10.12.2016
Volleymania klasy – 6 – WYNIKI – 10.12.2016
Volleymania – terminy – 2 semestr
Volleymania – 04.02.17
Volleymania klasy 6 – WYNIKI – 04.03.2017
Volleymania klasy 4  22.04.2017

 

Comments are closed.