Zawody sportowe SZS


ROK SZKOLNY 2018/2019


DZISIAJ TJ. 26.03.2019 ODBYŁ SIĘ DALSZY ETAP ROZGRYWEK MIĘDZYSZKOLNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS 4-6 . NASZA REPREZENTACJA W SKŁADZIE:

1. MIKOŁAJ BAŁOWSKI-5D
2. BARTEK WÓJCIK-5D
3. ANTEK STANKIEWICZ-5D
4. FILIP WOJDA-6B
5. HUBERT CZECHOWSKI- 5D
6. MIKOŁAJ NOWAK- 5D
7. STANISŁAW BUCHMAN- 5D
8. RAFAŁ DZIEWIĘCKI -7B
9. KUBA GORDZIEWICZ – 7C
10. MAX STRĄCZEK – 5D

ZAJĘŁA 5 MIEJSCE WE WROCŁAWIU. BRAWO MY!!!

Patrycja Woźniak


DZISIAJ TJ.25.03.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ DALSZY ETAP MISTRZOSTW WROCŁAWIA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 6. NASZA REPREZENTACJA W SKŁADZIE:

1.MARYSIA SZAFRANIEC
2. ULA WYSOCZAŃSKA
3. MAGDA SALAMON
4. OLA RÓZYCKA
5. ALA CZERWONKA
6. OLA SZAREK
7. OLIWIA PRZYWIECZERSKA
8. MAJA KILRSKA

ROZEGRAŁA 2 SPOTKANIA W GRUPIE : JEDNO  ZAKOŃCZYŁO SIĘ ZWYCIĘSTWEM, A  DRUGIE PORAŻKĄ

SP 91-SP 76 1:2
SP 91-SP 16 2:1

DZIEWCZYNY ZAJĘŁY 2 MIEJSCE W GRUPIE I W MECZU O 3 MCE NIESTETY PRZEGRAŁY PO ZACIĘTEJ WALCE Z SP 76  1:2 ZAJMUJĄC :

4- MIEJCE WE WROCŁAWIU!!!

BRAWO MY!!!                                                      TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK

PS. DZIĘKUJE SERDECZNIE PANI ĘMILCE ZA POMOC .


PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

W PONIEDZIŁEK  18.03.2019 ROKU ODBYŁY SIĘ W SP 50   FINAŁY MISTRZOSTW WROCŁAWIA  W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS 5. NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI UCZNIOWIE KLASY 5D W SKŁADZIE:

 

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  3. STASIU BUCHMAN
  4. HUBERT CZECHOWSKI
  5. TYMON WĘGLOWSKI
  6. MIKOŁAJ NOWAK
  7. BARTEK WÓJCIK
  8. PIOTR SZPILEWSKI

 

PO ZACIĘTYCH POJEDYNKACH DRUŻYNA ZAJĘŁA 4 MIEJSCE WE WROCŁAWIU.!!!

 

BRAWO MY!!!                                                      TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

DZISIAJ TJ. 12.03.2019 ROKU W SP NR 3 ODBYŁ SIĘ KOLEJNY ETAP ROZGRYWEK Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 5 .

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY DZIEWCZYNKI Z KLASY SPORTOWEJ 5D :

  1. MĄDRY SABINA
    2. URYCKA JULKA
    3. GAWLIKOWSKA MAJA
    4. ONYSZKIEWICZ MARTYNA
    5. BILIŃSKA LENA
    6. POPRAWA OLA
    7. JUROWICZ ZUZIA
    8. HUMEŃCZUK OLIWIAZAJĘŁY III MCE W GRUPIE: ODNOSZĄC 1 ZWYCIESTWO I 2 PORAZKI :SP 91- SP 3     0:2
    SP 91 – SP 97  0:2
    SP 91- SP 28  2:0

 

GRATULACJE!!!

TRENER:PATRYCJA WOŹNIAK


DALSZY ETAP ROZGRYWEK W PIŁCE SIATKOWEJ

DZISIAJ 12.03.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE  DALSZY ETAP ROZGRYWEK W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS 5. NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI CHŁOPCY Z KLASY 5D W SKŁADZIE:

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  3. STASIU BUCHMAN
  4. HUBERT CZECHOWSKI
  5. TYMON WĘGLOWSKI

 

  1. ADAM WOŹNIAK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. ANTEK STANKIEWICZ
  4. BARTEK WÓJCIK
  5. PIOTR SZPILEWSKI

DRUŻYNA   ROZEGRAŁA 3 MECZE GRUPOWE ODNOSZĄC SAME ZWYCIĘSTWA:

SP 91 – SP  3   –  2:1

SP 91 – SP 75  – 2:0

SP 91 – SP 32  – 2:0

I  ZAJĘŁA 1 MCE W GRUPIE  AWANSUJĄC  DO NAJLEPSZEJ 6 ZESPOŁÓW WE WROCŁAWIU!!!

TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK


FINAŁY STREFY WSCHÓD DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS 6 – 1.03.2019

 W ubiegły piątek w SP 50 odbyły się finały strefy wchód w p. siatkowej chłopców i dziewcząt klas 6.

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:

1.RÓŻYCKA OLA

2.SZAFRANIEC MARIA

3.WYSOCZAŃSKA ULA

  1. SALAMON MAGDA
  2. OLA SZAREK
  3. OLIWIA PRZYWIECZERSKA
  4. MAJA KILARSKA
  5. ZUZIA GIETZ

w pierwszym meczu trafiłyśmy na SP 36, z którą dziewczyny wygrały 2:1. Ten mecz zagwarantował nam możliwość gry o 1-2 mce. Dziewczyny trafiły na SP50, z którą niestety przegrały 0:2.

W ogólnej klasyfikacji dziewczyny zajęły 2 mce w FINAŁACH STREFY WSCHÓD i znalazły się w najlepszej 12 zespołów we Wrocławiu.

natomiast REPREZENRACJA CHŁOPCÓW W SKŁADZIE:

1.GOLDBERG KUBA
2. SULA KAROL
3. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
4. KLINK MACIEJ
5. WOJDA FILIP
6. SZCZYPTA MACIEK
7.WALCZAK MATEUSZ
8. WILANOWSKI KUBA

w pierwszym meczu trafiła SP83 , z którą wygrała 2:1 i również zagwarantowała sobie możliwość gry o 1-2 miejsce. W finale trafiliśmy na SP 50 , z którą również przegraliśmy 0:2.

W ogólnej klasyfikacji chłopcy zajęli 2 m-ce w FINAŁACH STREFY WSCHÓD i znalazły się w najlepszej 12 zespołów we Wrocławiu. Serdeczne gratulacje   dla obu zespołów i podziękowania dla p. Emilki Kołodziejczyk, która prowadziła zespół dziewczynek.

Trener PATRYCJA WOŹNIAK


27.02.2019 ROKU ODBYŁ SIĘ W SP 50 DALSZY ETAP ROZGRYWEK W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS 5. NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI CHŁOPCY Z KLASY 5D W SKŁADZIE:MAX STRĄCZEK

  1. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  2. STASIU BUCHMAN
  3. HUBERT CZECHOWSKI
  1. ADAM WOŹNIAK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. ANTEK STANKIEWICZ
  4. BARTEK WÓJCIK

DRUŻYNA  POD WODZĄ P. MARKA PILICHOWSKIEGO ROZEGRAŁA 3 MECZE GRUPOWE ODNOSZĄC SAME ZWYCIĘSTWA:

SP91-SP45  –  2:0

SP91–SP74  2:0

SP91-SP39  –  2:0

I  ZAJĘŁA 1 MCE W GRUPIE,  NASTĘPNIE W PÓŁFINALE POKONAŁA

SP91-SP36  – 2:0

WCHODZĄC DO FINAŁU, GDZIE SPOTKAŁA SIĘ Z GOSPODARZAMI – SP 50 NIESTETY ZOSTAŁA POKONANA 2:0  ,ZAJMUJĄĆ  2 MCE W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA STREFY WSCHÓD, KTÓRE ZAGWARANTOWAŁO JEJ UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA GDZIE SPOTKA SIĘ ZE SOBĄ 12 NAJLEPSZYCH DRUŻYN Z WROCŁAWIA.

SKŁADAM GRATULACJE  MOIM ZAWODNIKOM I PODZIĘKOWANIA P. MARKOWI PILICHOWSKIEMU, KTÓRY KOLEJNY RAZ MI POMÓGŁ .

TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK


WE WTOREK 26.02.2019 ROKU ODBYŁY SIĘ PÓŁFINAŁY MOSTRZOSTW WROCŁAWIA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 6. NASZA REPREZENTACJA W SKŁADZIE:

  1. MARYSIA SZAFRANIEC
  2. ULA WYSOCZAŃSKA
  3. MAGDA SALAMON
  4. OLA RÓZYCKA
  5. MAJA MIECIELICA
  6. OLA SZAREK
  7. OLIWIA PRZYWIECZERSKA
  8. MAJA KILRSKA

DZIEWCZYNY ROZEGRAŁY POD WODZĄ P. EMILII KOŁODZIEJCZYK  3 SPOTKANIA, KTÓRE ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWEM

SP 91-SP 45  2:1

SP 91-SP 1    2:1

SP 91 – SP 8  2:1

I AWANSOWAŁY FINAŁÓW STREFY WSCHÓD WE WROCŁAWIU.

  1. BARDZO DZIĘKUJE P. EMILII  ZA POPROWADZENIE MOJEJ DRUŻYNY DO AWANSU .

TRENER PATRYCJA WOŹNIAK


ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ

22.02.2019 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 6 .
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY :

  1. 1.RÓŻYCKA OLA
  2. 2.SZAFRANIEC MARIA
  3. 3.WYSOCZAŃSKA ULA
  4. SALAMON MAGDA
  5. OLA SZAREK
  6. OLIWIA PRZYWIECZERSKA
  7. MAJA KILARSKA
  8. 8. HELENA STORTA

DZIEWCZYNY ZAJĘŁY 1 M-CE WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE MECZE W SWOJEJ GRUPIE, KTÓRA MIAŁA 3 ZESPOŁY :

SP 91- SP 36 2:1 (25:20/14:25 / 15:11)
SP91 – SP 66 2:1 ( 25:9/14:25 / 15:7)
SP 91- SP 78 2:0 (25:14/25:20)

I AWANSOWAŁY DO DALSZEGO ETAPU ROZGRYWEK.

BRAWO MY!!!

TRENER: PATRYCJA WOŻNIAK


MIĘDZYSZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

21.02.2019 ROKU ODBYŁY SIĘ W NASZEJ SZKOLE MIĘDZYSZKOLNE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS 5. NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI CHŁOPCY Z KLASY 5D W SKŁADZIE:

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
  3. STASIU BUCHMAN
  4. HUBERT CZECHOWSKI
  5. ANTEK ORSZULAK
  6. ADAM WOŹNIAK
  7. PIOTR SZPILEWSKI
  8. MIKOŁAJ NOWAK
  9. ANTEK STANKIEWICZ
  10. TYMON DZIĘCIOŁ

DRUŻYNA  ROZEGRAŁA 4 MECZE ODNOSZĄC SAME ZWYCIĘSTWA:

SP91-SP53  –  2:0 (25-11 / 25- 9)

SP91-DON BOSCO – 2:0 (25-5 / 25:23)

SP91-SP45  –  2:0 (25-21 / 25:23 )

SP91-SP36 – –  2:0 (25-19 / 25:13)

DRUŻYNA WYWALCZYŁA AWANS DO DALSZEGO ETAPU ROZGRYWEK.

GRATULACJE   !!!

TRENER: PATRYCJA WOŹNIAK


ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ

19.02.2019 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY SPORTOWE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS 5 .
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY DZIEWCZYNKI Z KLASY 5D :
1. MĄDRY SABINA
2. URYCKA JULKA
3. GAWLIKOWSKA MAJA
4. ONYSZKIEWICZ MARTYNA
5. BILIŃSKA LENA
6. POPRAWA OLA
7. JUROWICZ ZUZIA

ZAJĘŁY 1 MCE W GRUPIE WYGRYWAJĄC 2 MECZE Z:

SP 91- SP 36 2:0 (25:22/25:18)
SP91 – SP 45 2:0 ( 25:11/25:17)

I AWANSOWAŁY DO DALSZEGO ETAPU ROZGRYWEK

BRAWO MY!!!


ROZGRYWKI MIĘDZYSZKOLNE W PIŁCE SIATKOWEJ

W DNIU DZISIEJSZYM ODBYŁY SIĘ ZWODY MIĘDZYSZKOLNE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS 6.
REPREZENTACJA W SKŁADZIE:
1. GOLDBERG KUBA
2. SULA KAROL
3. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
4. KLINK MACIEJ
5. WOJDA FILIP
6. SZCZYPTA MACIEK
7.SZWEDO BARTEK
8.WALCZAK MATEUSZ
9. WILANOWSKI KUBA

ZAJĘLI 1 MCE W SWOJEJ GRUPIE WYGRYWAJĄC 3 MECZE:

SP91-SP45 2:1 (25:13/11:25/25:7)
SP91-SP36 2:0 (25:2/25:19)
SP91-SP66 2:0 (25:5)/25:11)
I ZAGWARANTOWALI SOBIE AWANS DO DALSZEGO ETAPU ROZGRYWEK .

BRAWO MY!!!


ROZGRYWKI MIĘDZYSZKOLNE W PIŁCE RĘCZNEJ

ODBYŁY SIĘ ROZGRYWKI MIĘDZYSZKOLNE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS 4-6 . NASZA REPREZENTACJA W SKŁADZIE:
1. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
2. BARTEK WÓJCIK
3. ANTEK STANKIEWICZ
4. FILIP WOJDA
5. HUBERT CZECHOWSKI
6. MIKOŁAJ NOWAK
7. STANISŁAW BUCHMAN
8. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
9. KUBA GORDZIEWICZ
10. KAROL SULA
11. MAX STRĄCZEK

ROZEGRAŁA 2 MECZE. PIERWSZY MECZ Z SP 1 ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 9:2 DLA NAS I DAŁ NAM AWANS DO GRY O 1 MIEJSCE W STREFIE WSCHÓD.

PO BARDZO ZACIĘTEJ I RÓWNEJ WALCE MOICH ZAWODNIKÓW NIESTETY ZOSTALIŚMY POKONANI PRZEZ SP 74 PRZEGRYWAJĄC 5:6 . BRAMKA, KTÓRA ZAGWARANTOWAŁA ZWYCIĘSTWO NASZYM PRZECIWNIKOM WPADŁA W OSTATNICH 30 SEC MECZU I NIESTETY NIE UDAŁO NAM SIĘ WYKONAĆ RZUTU PRZED KOŃCOWYM GWIZDKIEM SĘDZIEGO . POMIMO TEJ PORAŻKI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z POSTAWY I WALKI DO KOŃCA MOICH ZAWODNIKÓW. ZAJĘLIŚMY 2 MIEJSCE W STREFIE WSCHÓD I ZAKWALIFIKOWALIŚMY SIĘ DO MISTRZOSTW WROCŁAWIA-DO NAJLEPSZYCH 9 DRUŻYN WE WROCŁAWIU.

BRAWO MY!!!


17.12.2018 roku W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ ROZGRYWKI CHŁOPCÓW Z KL. 7-8 W P. SIATKOWEJ .
REPREZENTACJA SZKOŁY W SKŁADZIE:

1. KACPER MIKLUSZKA
2. ADAM SZAJNER
3. ADAM LENART
4. MARCIN MALINOWSKI
5. ANTEK GRUSZKA
6. FRANEK PAWLIK
7. FILIP MĄDRY

ROZEGRAŁA 3 MECZE, Z KTÓRYCH 2 WYGRALI:

SP91- SP36 2:1
SP91- SP107 2:1

I 1 PRZEGRALI

SP91-SP1 1:2

DAŁO NAM TO 2 MIEJSCE W GRUPIE I ZAPEWNIŁO AWANS DO DALSZEGO ETAPU ROZGRYWEK.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE SWOIM ZAWODNIKOM I ŻYCZĘ SUKCESÓW W DALSZYCH ROZGRYWKACH.

PATRYCJA WOŻNIAK


Odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w p. koszykowej chłopców klas 4-6 . Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 1 mecz z SP 44 , pokonując ją 18:12, co dało nam awans do gry w mistrzostwach Wrocławia.

 SKŁAD REPREZENTACJI :

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. STANISŁAW BUCHMAN
  4. ANTEK STANKIEWICZ
  5. TYMON WĘGLOWSKI
  6. BARTEK WÓJCIK
  7. TYMON DZIĘCIOŁ
  8. BARTEK SZWEDO
  9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
  10. KAROL SULA
  11. BARTEK NIEDZIELSKI
  12. FILIP WOJDA
  13. MATEUSZ WALCZAK

 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI !!!     BRAWO MY!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


W PONIEDZIAŁEK REPREZENTACJA CHŁOPCÓW W SKŁADZIE:
1. MAX STRĄCZEK
2. MIKOŁAJ NOWAK
3. STANISŁAW BUCHMAN
4. ANTEK STANKIEWICZ
5. TYMON WĘGLOWSKI
6. BARTEK WÓJCIK
7. BARTEK SZWEDO
8. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
9. KAROL SULA
10. BARTEK NIEDZIELSKI
11. FILIP WOJDA
12. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
13. MATEUSZ WALCZAK

WYWALCZYŁA AWANS DO FINAŁÓW WROCŁAWIA ZAJMUJĄC 2 MIEJSCE W STREFIE WSCHÓD.

GRATULACJE!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW KLAS 4-6

Odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w p. koszykowej chłopców klas 4-6 . Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 1 mecz z SP 44 , pokonując ją 16:12, co dało nam awans do gry w mistrzostwach Wrocławia.

SKŁAD REPREZENTACJI :

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. STANISŁAW BUCHMAN
  4. ANTEK STANKIEWICZ
  5. TYMON WĘGLOWSKI
  6. BARTEK WÓJCIK
  7. TYMON DZIĘCIOŁ
  8. BARTEK SZWEDO
  9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
  10. KAROL SULA
  11. BARTEK NIEDZIELSKI
  12. FILIP WOJDA
  13. MATEUSZ WALCZAK

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI !!!     BRAWO MY!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW KLAS 4-6

We wtorek 30 października 2018 roku odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w piłce koszykowej chłopców klas 4-6. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 2 mecze, które oczywiście WYGRAŁA. Pierwszy mecz: ze Szkołą Podstawową Nr 20 zakończył się wynikiem 20:8, a drugi ze Szkołą Podstawową Nr 78 – 18:16- to był prawdziwy horror . Były 2 dogrywki po 3 min, które nie rozstrzygnęły spotkania i dopiero w 3 dogrywce, w ostatnich 15 sec. rzuciliśmy kosza, który zagwarantował nam zwycięstwo.

SKŁAD REPREZENTACJI:

1. MAX STRĄCZEK
2. MIKOŁAJ NOWAK
3. STANISŁAW BUCHMAN
4. ANTEK STANKIEWICZ
5. TYMON WĘGLOWSKI
6. BARTEK WÓJCIK
7. JAN WITCZAK
8. BARTEK SZWEDO
9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
10. KAROL SULA
11. BARTEK NIEDZIELSKI
12. FILIP WOJDA
13. MATEUSZ WALCZAK
14. MAKS MAZUR

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI!!!

TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


ROK SZKOLNY 2017/2018


PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT KL.5
FINAŁY WROCŁAWIA
9.03.2018 W SP 50

W DNIU DZISIEJSZYM nasza reprezentacja w składzie:

  1. SZAFRANIEC MARYSIA
  2. 2.WYSOCZAŃSKA ULA
  3. 3.RÓŻYCKA OLA
  4. KILARSKA MAJA
  5. 5.SALAMON MAGDA
  6. CZERWONKA ALA

WYWALCZYŁA 5 MIEJSCE WE WROCŁAWIU. BARDZO SERDECZNIE GRATULUJĘ SWOIM ZAWODNICZKOM I ŻYCZĘ KOLEJNYCH SUKCESÓW.

TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW KL.5
FINAŁY WROCŁAWIA
2.03.2018 W SP 50

W miniony piątek nasza reprezentacja w składzie :

  1. SULA KAROL
  2. GOLDBERG KUBA
  3. KIEŁKIEWICZ MACIEJ
  4. WARCHAŁ KAROL
  5. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
  6. MAX STRĄCZEK

WYWALCZYŁA 5 MIEJSCE WE WROCŁAWIU, BYLIŚMY TAK BLISKO ŻEBY ZAGRAĆ O MIEJSCE 1-3, ALE SIĘ NIE UDAŁO. BARDZO SERDECZNIE GRATULUJĘ SWOIM ZAWODNIKOM I ŻYCZĘ KOLEJNYCH SUKCESÓW.

                                                                                                         TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA SIATKOWA

28.02.2018 roku reprezentacja chłopców w piłce siatkowej klas 5 awansowała do najlepszej 6- zespołów we Wrocławiu i w ten piątek będzie walczyła w SP 50 o miejsca 1-6. Po zaciętej walce bez jednego z podstawowych zawodników Kuby Goldberga, który był chory, wywalczyła ten awans. Kubę zastąpił Max Strączek z klasy 4d, który spisał się na medal

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. SULA KAROL
  2. KIEŁKIEWICZ MACIEJ
  3. KLINK MACIEJ
  4. WARCHAŁ KAROL
  5. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
  6. STRĄCZEK MAX

GRATULACJE!!!
TRENER: Patrycja Woźniak


FINAŁY DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

7 i 8 lutego w stacji narciarskiej Lądek Zdrój odbyły się Finały Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim. W tym roku, po dość długiej przerwie, wystartowały nasze reprezentacje dziewcząt. Poziom tych zawodów jest bardzo wysoki, ponieważ przyjeżdżają uczniowie z całego Dolnego Śląska –  szkoły z Karpacza, Szklarskiej Poręby, zawodnicy z klubów narciarskich… Nasza reprezentacja klas VI w składzie:


PIŁKA SIATKOWA

Drużny chłopców i dziewcząt z klas V znalazły się wśród 12 najlepszych zespołów we Wrocławiu i niedługo będą walczyć o miejsca od do 12.

 


DOLNOŚLĄSKIE I WROCŁAWSKIE IGRZYSKA DZIECI
W ŁYŻWIARSTWIE

1 lutego na lodowisku przy ul. Spiskiej we Wrocławiu odbyły się finały Dolnośląskich i Wrocławskich Igrzysk Dzieci w Łyżwiarstwie: „Błękitna Sztafeta” dla dziewcząt i „Złoty krążek” dla chłopców. Reprezentacja naszej Szkoły wystartowała w takich zawodach po raz pierwszy, ale zgodnie uznaliśmy, że nie po raz ostatni 🙂


ROK SZKOLNY 2016/2017


aparat

PIŁKA RĘCZNA

Piłka ręczna chłopców – 16-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 24-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 29-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 30-03-2017

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

1 lutego odbyły się Finały Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim dziewcząt. W tym sezonie naszą Szkołę reprezentowały: Natalia Grzyb i Zosia Potyka z klasy 6a.

Analiza zamieszczonych poniżej wyników pokazuje wyraźnie, że Natalia znalazła się tuż za zawodniczkami „zawodowymi” – z klubów i szkół sportowych, a dobry czas uzyskany przez Zosię pozwolił na zajęcie wysokiego, satysfakcjonującego miejsca w klasyfikacji drużynowej

(IX miejsce na Dolnym Śląsku, ale III we Wrocławiu 😉 ).

Zieleniec 2017 – wyniki

W imieniu zespołu nauczycieli wf gratuluję dziewczynom dobrego startu, a ich Rodzicom dziękuję za zaangażowanie i pomoc podczas zawodów.

Iwona Olszewska

Comments are closed.