Zawody sportowe SZS


ROK SZKOLNY 2018/2019


Odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w p. koszykowej chłopców klas 4-6 . Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 1 mecz z SP 44 , pokonując ją 18:12, co dało nam awans do gry w mistrzostwach Wrocławia.

 SKŁAD REPREZENTACJI :

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. STANISŁAW BUCHMAN
  4. ANTEK STANKIEWICZ
  5. TYMON WĘGLOWSKI
  6. BARTEK WÓJCIK
  7. TYMON DZIĘCIOŁ
  8. BARTEK SZWEDO
  9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
  10. KAROL SULA
  11. BARTEK NIEDZIELSKI
  12. FILIP WOJDA
  13. MATEUSZ WALCZAK

 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI !!!     BRAWO MY!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


W PONIEDZIAŁEK REPREZENTACJA CHŁOPCÓW W SKŁADZIE:
1. MAX STRĄCZEK
2. MIKOŁAJ NOWAK
3. STANISŁAW BUCHMAN
4. ANTEK STANKIEWICZ
5. TYMON WĘGLOWSKI
6. BARTEK WÓJCIK
7. BARTEK SZWEDO
8. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
9. KAROL SULA
10. BARTEK NIEDZIELSKI
11. FILIP WOJDA
12. MIKOŁAJ BAŁOWSKI
13. MATEUSZ WALCZAK

WYWALCZYŁA AWANS DO FINAŁÓW WROCŁAWIA ZAJMUJĄC 2 MIEJSCE W STREFIE WSCHÓD.

GRATULACJE!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW KLAS 4-6

Odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w p. koszykowej chłopców klas 4-6 . Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 1 mecz z SP 44 , pokonując ją 16:12, co dało nam awans do gry w mistrzostwach Wrocławia.

SKŁAD REPREZENTACJI :

  1. MAX STRĄCZEK
  2. MIKOŁAJ NOWAK
  3. STANISŁAW BUCHMAN
  4. ANTEK STANKIEWICZ
  5. TYMON WĘGLOWSKI
  6. BARTEK WÓJCIK
  7. TYMON DZIĘCIOŁ
  8. BARTEK SZWEDO
  9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
  10. KAROL SULA
  11. BARTEK NIEDZIELSKI
  12. FILIP WOJDA
  13. MATEUSZ WALCZAK

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI !!!     BRAWO MY!!!

PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW KLAS 4-6

We wtorek 30 października 2018 roku odbył się kolejny etap rozgrywek międzyszkolnych w piłce koszykowej chłopców klas 4-6. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 2 mecze, które oczywiście WYGRAŁA. Pierwszy mecz: ze Szkołą Podstawową Nr 20 zakończył się wynikiem 20:8, a drugi ze Szkołą Podstawową Nr 78 – 18:16- to był prawdziwy horror . Były 2 dogrywki po 3 min, które nie rozstrzygnęły spotkania i dopiero w 3 dogrywce, w ostatnich 15 sec. rzuciliśmy kosza, który zagwarantował nam zwycięstwo.

SKŁAD REPREZENTACJI:

1. MAX STRĄCZEK
2. MIKOŁAJ NOWAK
3. STANISŁAW BUCHMAN
4. ANTEK STANKIEWICZ
5. TYMON WĘGLOWSKI
6. BARTEK WÓJCIK
7. JAN WITCZAK
8. BARTEK SZWEDO
9. RAFAŁ DZIEWIĘCKI
10. KAROL SULA
11. BARTEK NIEDZIELSKI
12. FILIP WOJDA
13. MATEUSZ WALCZAK
14. MAKS MAZUR

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA WOLĘ WALKI!!!

TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


ROK SZKOLNY 2017/2018


PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT KL.5
FINAŁY WROCŁAWIA
9.03.2018 W SP 50

W DNIU DZISIEJSZYM nasza reprezentacja w składzie:

  1. SZAFRANIEC MARYSIA
  2. 2.WYSOCZAŃSKA ULA
  3. 3.RÓŻYCKA OLA
  4. KILARSKA MAJA
  5. 5.SALAMON MAGDA
  6. CZERWONKA ALA

WYWALCZYŁA 5 MIEJSCE WE WROCŁAWIU. BARDZO SERDECZNIE GRATULUJĘ SWOIM ZAWODNICZKOM I ŻYCZĘ KOLEJNYCH SUKCESÓW.

TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW KL.5
FINAŁY WROCŁAWIA
2.03.2018 W SP 50

W miniony piątek nasza reprezentacja w składzie :

  1. SULA KAROL
  2. GOLDBERG KUBA
  3. KIEŁKIEWICZ MACIEJ
  4. WARCHAŁ KAROL
  5. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
  6. MAX STRĄCZEK

WYWALCZYŁA 5 MIEJSCE WE WROCŁAWIU, BYLIŚMY TAK BLISKO ŻEBY ZAGRAĆ O MIEJSCE 1-3, ALE SIĘ NIE UDAŁO. BARDZO SERDECZNIE GRATULUJĘ SWOIM ZAWODNIKOM I ŻYCZĘ KOLEJNYCH SUKCESÓW.

                                                                                                         TRENER : PATRYCJA WOŹNIAK


PIŁKA SIATKOWA

28.02.2018 roku reprezentacja chłopców w piłce siatkowej klas 5 awansowała do najlepszej 6- zespołów we Wrocławiu i w ten piątek będzie walczyła w SP 50 o miejsca 1-6. Po zaciętej walce bez jednego z podstawowych zawodników Kuby Goldberga, który był chory, wywalczyła ten awans. Kubę zastąpił Max Strączek z klasy 4d, który spisał się na medal

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. SULA KAROL
  2. KIEŁKIEWICZ MACIEJ
  3. KLINK MACIEJ
  4. WARCHAŁ KAROL
  5. DZIEWIĘCKI RAFAŁ
  6. STRĄCZEK MAX

GRATULACJE!!!
TRENER: Patrycja Woźniak


FINAŁY DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

7 i 8 lutego w stacji narciarskiej Lądek Zdrój odbyły się Finały Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim. W tym roku, po dość długiej przerwie, wystartowały nasze reprezentacje dziewcząt. Poziom tych zawodów jest bardzo wysoki, ponieważ przyjeżdżają uczniowie z całego Dolnego Śląska –  szkoły z Karpacza, Szklarskiej Poręby, zawodnicy z klubów narciarskich… Nasza reprezentacja klas VI w składzie:


PIŁKA SIATKOWA

Drużny chłopców i dziewcząt z klas V znalazły się wśród 12 najlepszych zespołów we Wrocławiu i niedługo będą walczyć o miejsca od do 12.

 


DOLNOŚLĄSKIE I WROCŁAWSKIE IGRZYSKA DZIECI
W ŁYŻWIARSTWIE

1 lutego na lodowisku przy ul. Spiskiej we Wrocławiu odbyły się finały Dolnośląskich i Wrocławskich Igrzysk Dzieci w Łyżwiarstwie: „Błękitna Sztafeta” dla dziewcząt i „Złoty krążek” dla chłopców. Reprezentacja naszej Szkoły wystartowała w takich zawodach po raz pierwszy, ale zgodnie uznaliśmy, że nie po raz ostatni 🙂


ROK SZKOLNY 2016/2017


aparat

PIŁKA RĘCZNA

Piłka ręczna chłopców – 16-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 24-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 29-11-2016
Piłka ręczna chłopców – 30-03-2017

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

1 lutego odbyły się Finały Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim dziewcząt. W tym sezonie naszą Szkołę reprezentowały: Natalia Grzyb i Zosia Potyka z klasy 6a.

Analiza zamieszczonych poniżej wyników pokazuje wyraźnie, że Natalia znalazła się tuż za zawodniczkami „zawodowymi” – z klubów i szkół sportowych, a dobry czas uzyskany przez Zosię pozwolił na zajęcie wysokiego, satysfakcjonującego miejsca w klasyfikacji drużynowej

(IX miejsce na Dolnym Śląsku, ale III we Wrocławiu 😉 ).

Zieleniec 2017 – wyniki

W imieniu zespołu nauczycieli wf gratuluję dziewczynom dobrego startu, a ich Rodzicom dziękuję za zaangażowanie i pomoc podczas zawodów.

Iwona Olszewska

Comments are closed.