Laureaci 2015/2016


ROK SZKOLNY 2015/2016


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY
PT. „ZAPOMNIANA SZTUKA KALIGRAFII”

I miejsce – WITOLD ŁOTOCZKO

wyróżnienie – NATALIA MIODYŃSKA


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
PT. JESIENNE KOMPOZYCJE”

wyróżnienie – NATALIA MIODYŃSKA


WROCŁAWSKI KONKURS PROGRAMOWANIA W SCRATCHU
„Wrocław Europejską Stolicą Kultury”

Finalistą został uczeń klasy VI a
Jędrzej Boruczkowski

Gratulujemy!!!


DOLNOŚLĄSKI KONKURS MAŁEGO PROGRAMISTY

Finalistą został uczeń klasy VI a
Mikołaj Rodkiewicz

Gratulujemy!!!


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI

Finał odbył się 22 kwietnia.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
Łukasz Strugarek, Grzegorz Kraszewski, Katarzyna Tomaszek, Oliwia Ścisła.

Uczniowie zajęli I miejsce

Gratulujemy!!!


 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI
„Rodzina – miłość na zawsze”

I miejsce – Zuzanna Ogonowska z ZSP nr 4

Pierwsze miejsce Zuzanna Ogonowska

II miejsce – Oliwia Bryś z SP nr 64

 Opowieść życzliwa- Oliwia Bryś

III miejsce – Michał Bukała z SP nr 72

Wigilia z rodziną- Michał Bukała

Wyróżnienie – Magda Lechowska z SP nr 72

Historia miłości dziadków-Magda Lechowska

Gratulujemy zwycięzcom!

O terminie wręczenia dyplomów i nagród poinformujemy w najbliższym czasie.

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „WROCŁAWSKIE KRASNALE”

Drużyna w składzie:

MAKSYMILIAN KOKOT
ALEKSANDRA  SZAREK
KAROL SULA

zajęła  I MIEJSCE w etapie międzyszkolnym konkursu „Wrocławskie Krasnale”  i  II MIEJSCE w FINALE.

Opiekun drużyny
Magdalena Krop-Rodziewicz


KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
DLA KLAS 1-3

I miejsce – Jagoda Hebzda – kl. III a, Lena Marzec – kl. II b;

II miejsce – Antoni Flor – kl. II d, Weronika Sola – kl. I d;

III miejsce – Alsu Sodyhova – kl. II b, Jakub Papliński – kl. I d;

Szczególne podziękowania dla dzieci z kółka muzycznego prowadzonego przez panią Kingę Steckiewicz za włączenie do śpiewu publiczności 🙂

                               Organizatorzy konkursu:
Izabela Wciórka, Katarzyna Zdonek


 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTANIA
W JĘZYKU NIEMIECKIM

I miejsce – Maksymilian Kokot – SP 91

II miejsce – Małgorzata Klementowska – SP 91

wyróżnienie-  Kacper Kuźmiński – SP 91

Podsumowując, w konkursie brało udział pięć szkół. Zajęliśmy wszystkie najwyższe miejsca 🙂


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY
„Idiomy w obrazach w języku obcym”
styczeń 2016

I miejsce – Aleksandra Szarek

II miejsce – Michał Olszewski, Rafał Giblak

        III miejsce – Emilia Mościcka, Kaja Wiater

Wyróżnienia: Michał Ziaja, Magdalena Salamon, Hanna Szajner, Maksymilian Kokot


SZKOLNY KONKURS WIEDZY
O JĘZYKU NIEMIECKIM „Bienchen”
grudzień 2015

I miejsce –   Maja Włodarczyk

II miejsce –  Małgorzata Klementowska

III miejsce –  Natalia Freundlich


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZERMIERCZY
„Puchar Ziem Północnych”

07.11.2015 roku w Szczecinie odbył się Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Puchar Ziem Północnych”. Uczennica klasy Vc Oliwka Opoń zajęła 3 miejsce, zdobywając brązowy medal. Gratulację!!!


 „WIEŻA BABEL”

Do finału zakwalifikowali się

 Piotr Bonar

Grzegorz Kraszewski

Mikołaj Poprawa

Zawody te odbędą się w sobotę 23 I 2016 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu  Wrocławskiego

Gratulujemy!!!


Comments are closed.