Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2017/2018

ZESPÓŁ WYCHOWAWCÓW

1A  Katarzyna Laskowska – Boczar
1B  Bożena Surowiec
1C  Agnieszka Oportowska
2A  Izabela Wciórka
2B  Marta Karczewska
3A  Kinga Steckiewicz
3B  Ewa Smoleń
3C  Ewa Kwaśniewicz
3D  Magdalena Lubczyńska
3E  Anita Stefaniak
3F  Julita Dziran
4A  Katarzyna Zdonek
4B  Iwona Skorupska
4C  Dorota Depta
4D  Patrycja Woźniak
4E  Beata Kobrzyńska
4F  Dorota Bąk
5A  Irena Mazurkiewicz
5B  Elżbieta Zdyb
5C  Barbara Woźniakowska
6A  Aldona Marcinkowska
6B  Bożena Drohomirecka – Gołuch
6C  Barbara Jasińska
7A  Elżbieta Starnowska
7B  Elżbieta Lichota
7C  Irena Klonecka

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Joanna Kończakowska-Radek
Beata Śliwka
Jolanta Such-Białoskórska
Agnieszka Wojczyńska
Irena Goleń
Bożena Szumowska
Katarzyna Rauchut
Iga Sarnowska
Joanna Lis
Janina Położyńska
Monika Burzyńska
Halina Dura

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

JĘZYK POLSKI
Bożena Drohomirecka-Gołuch 6A, 6B, 7A 214
Barbara Woźniakowska 5C, 7B, 7C 206
Elżbieta Zdyb 4B, 4F, 5A, 5B 211
Dorota Depta 4A, 4C, 4D, 4E 213
Irena Goleń 6C
JĘZYK ANGIELSKI
Katarzyna Zdonek 3E, 4A, 4C, 4E, 5C sportowy, 6A, 7A 123
Barbara Jasińska 3D, 5A, 5B, 6C, 7B, 212
Ewa Łabik 1A, 2B, 3A, 3F, 4B, 4D
Dorota Bąk 3B, 4F, 5C, 6B, 7C 016
Monika Wróblewska 1B, 1C, 2A, 3C
JĘZYK NIEMIECKI
Dorota Adamek Gaca 7A, 7B, 7C
HISTORIA
Sławomir Gołdyn-Krul 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 7A 213
Elżbieta Lichota 4A, 4D, 4E, 4F, 7B 125
GEOGRAFIA
Elżbieta Lichota 7A, 7B, 7C  125
PRZYRODA/BIOLOGIA
Lidia Kulewicz 6B, 7A, 7B 27
Irena Klonecka 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6C, 7C, 31
Ewa Łabik 4D, 4E, 4F 27/31
MATEMATYKA
Elżbieta Starnowska 6C, 7A, 7B, 7C 124
Irena Mazurkiewicz 5A, 5C, 6A, 6B 126
Iwona Skorupska 4B, 5B 125
Beata Kobrzyńska 4A, 4C, 4D, 4E, 4F 126
FIZYKA
Agnieszka Potomska 7A, 7B, 7C 206
CHEMIA
Filip Marek 7A, 7B, 7C 27
PLASTYKA
Aldona Marcinkowska 6A, 6B 209
Monika Burzyńska 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5A, 5B, 5C, 6C, 7B, 7C 017
MUZYKA
Aldona Marcinkowska 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E 209
ZAJĘCIA TECHNICZNE / TECHNIKA
Edyta Kowalska 6A, 6B 120
Iwona Skorupska 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 6C 125/017/120
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE / INFORMATYKA
Zbigniew Borowski 6A, 6B 119
Edyta Kowalska 4A, 4B, 5A, 6C, 7A, 7B, 7C 119/121
Agnieszka Potomska 4C, 4D, 4E, 4F, 5B, 5C 119/121
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Patrycja Woźniak 6AB-ch, 7AB-dz, 4D, 7C, 7B, BASEN
Marta Lech 4AE-dz, 4BF-ch, 5A-ch, 6A-dz, 4E, 4F, 5A, 6A, BASEN
Iwona Olszewska 4BF-ch, 5AB-dz, 4B, 5B, 6B, 6B, 6C, BASEN
Damian Patkowski 5B-ch, 7B-ch, 4C, 5C, BASEN
Karol Maksymiuk  2A, 2B, 4AE-ch, 7A-ch, 4A, 7A, GIMNASTYKA KOREKCYJNA
ETYKA
Elżbieta Lichota
RELIGIA
Anna Zagórska 1A, 1B, 1C, 3A, 3B, 3D, 5A 032
ks. Mariusz Sobkowiak 4A, 4C, 4D, 4E, 4F 032
ks. Igor Urban 2A, 3C, 3E, 3F, 7A 032
Michał Siudzik 2B, 4B, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 7B, 7C 032
SZERMIERKA/TAEKWONDO
Anna Medyńska 4C, 5C, 6C
Przemysław Pachla 4C, 5C, 6C

 

Comments are closed.